Atdhe.al ju uron mireseardhjen! Ne faqen tone do te gjeni gjithcka qe keni kerkuar, ndeshje live, tv live, emisione shqiptare, filma me titra shqip, lajmet e fundit nga vendi dhe bota.


Ndeshjet e sotme Live

 • Serie A: Milan, Juventus, Roma, Inter, Napoli
 • Superliga shqiptare: Tirana, Laci, Kukesi Skenderbeu, Teuta,
  Partizani, Flamurtari, Korabi, Luftetari, Vllaznia
 • Liga spanjolle: Real Madrid, Atletiko Madrid, Valencia - Barcelona
 • Bundes Liga: Bayern - Dortmund
 • Premier Liga: Manchester united, M. City, Chelsea, arsenal, Liverpool

Ndeshjet e Shqiperise RUSI 2018

 • Ndeshja Lichtenstein Shqiperi Live - 3 Tetor 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Spanje 9 Tetor 2016 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Izrael Live 12 Nentor 20:45
 • Ndeshja Itali - Shqiperi Live 24 Mars 2017 20:45
 • Ndeshja Izrael - Shqiperi Live 11 Qershor 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Lichtenstein 02/09/2017 20:45
 • Ndeshja Maqedoni - Shqiperi Live 05/09/2017 21:00
 • Ndeshja Spanje - Shqiperi Live 06/10/2017 21:00
 • Ndeshja Shqiperi - Itali Live 09/09/2017 21:00

Programet e sotme Live

 1. Top-Channel: Portokalli.
 2. Vizion Plus: Apartamenti 2XL.
 3. Tv Klan: Zone e Lire.
 4. Vizion Plus: Al Pazar Online.

Emisione ritransmetim

 1. Portokalli.
 2. Apartamenti 2XL.
 3. Zone e Lire.
 4. Al Pazar.